Ogłoszenia parafialne – 27.03.2022

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby parafii. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.
  2. O godzinie 14.45 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. Odwiedziny chorych i starszych parafian będą w piątek od godziny 9.00, zgłoszenia przyjmowane są w zakrystii. Informuję, że przed świętami będzie jeszcze okazja do przyjęcia księdza.
  4. W sobotę 2.04 o godzinie 9.00 odbędzie się spowiedź dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii świętej.
  5. W tym tygodniu przypadają: czwartek przed I piątkiem, I piątek i I sobota miesiąca. Zachęcam wszystkich do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Okazja do przyjęcia sakramentu pokuty: pół godziny przed każdą Mszą, spowiedź dzieci w piątek o 16.00; młodzieży w sobotę o 16.30.
  6. Zachęcam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych – Drodze Krzyżowej w piątki o godz. 17.30 oraz Gorzkich Żalach – w niedzielę o godz. 14.45.
  7. Zalecki za zmarłych, za których będziemy się modlili w czasie Drogi Krzyżowej, przyjmowane są w zakrystii.
  8. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby parafii.
  9. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego – bieżący numer jest wyłożony na stoliku z tyłu kościoła. Jest także do nabycia nowy numer Małego Gościa Niedzielnego oraz Wieści.
  10. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.