Ogłoszenia parafialne – 26.08.2018

NIEDZIELA UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA KU CZCI NIEPOKALANEGO SERCA NMP

  1. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na potrzeby parafii. Bóg zapłać za ofiary.
  2. Dziś przeżywamy odpust parafialny. O godz. 15.00 nieszpory odpustowe. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. Spowiedź dzieci z okazji rozpoczęcia roku szkolnego będzie sobotę (01.09) o godzinie 16.00.
  4. W przyszłą niedzielę o godzinie 10.30 Msza dziękczynna za tegoroczne żniwa, dary do dekoracji kościoła można składać w sobotę do godziny 9.00.
  5. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby archidiecezji.
  6. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu. Szczególnie dziękuję chórowi parafialnemu, pocztom sztandarowym, paniom w strojach regionalnych, strażakom oraz wszystkim zaangażowanym w przygotowanie uroczystości odpustowej. Dziękuję także naszym Paniom za prace porządkowe na terenie parafii oraz naszym Panom za pomoc w remoncie chodnika pomiędzy kościołem a Domem Parafialnym.
  7. Składam serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które pomogły w zorganizowaniu parafialnej wycieczki dzieci. Dziękuję szczególnie firmie przewozowej p. Pawła Wódkowskiego oraz sieci sklepów Świstak.
  8. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego.