Ogłoszenia parafialne – 26.06.2022

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Stolicę Apostolską. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.
  2. O godzinie 15.00 nabożeństwo do NSPJ. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. Dzisiaj po Mszy św. w intencji kierowców (o godz. 10.30) odbędzie się błogosławieństwo pojazdów.
  4. Odwiedziny chorych i starszych parafian będą w piątek od godziny 9.00, zgłoszenia przyjmowane są w zakrystii.
  5. W środę Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.
  6. W tym tygodniu obchodzimy I piątek i I sobotę miesiąca. Zachęcam wszystkich do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Okazja do przyjęcia sakramentu pokuty: pół godziny przed każdą Mszą, spowiedź dzieci w piątek o 16.00; młodzieży w sobotę o 16.30.
  7. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie przeznaczona na WSŚD. Przed kościołem odbędzie się zbiórka na budowę kościoła NMP Królowej Rodzin w Jankowicach Rybnickich
  8. Zaleca się rodzicom wysyłającym dzieci na kolonie i obozy letnie, by kierowali do kierownictwa sformułowane na piśmie żądanie, aby ich dzieciom umożliwiono spełnienie praktyk religijnych, a szczególnie udział w niedzielnej Mszy św.
  9. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego – bieżący numer jest wyłożony na stoliku z tyłu kościoła. Jest także do nabycia nowy numer Małego Gościa Niedzielnego oraz Wieści.
  10. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.