Ogłoszenia parafialne – 26.02.2023

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest jałmużną postną. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom za pamięć o potrzebach materialnych kościoła. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary.

2. O godzinie 14.45 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.

3. Dziś obchodzimy Niedzielę Trzeźwości. Z tyłu kościoła wyłożona będzie Parafialna Księga Trzeźwości, zachęcam parafian do podejmowania postanowień wielkopostnych.

4. Dziś w Domu Parafialnym o 16.30 odbędzie się spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.

5. W tym tygodniu obchodzimy I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca.

6. Zachęcam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych – Drodze Krzyżowej w piątki o godz. 17.30 oraz Gorzkich Żalach – w niedzielę o godz. 14.45.

7. Zalecki za zmarłych, za których będziemy się modlili w czasie Drogi Krzyżowej, przyjmowane są w zakrystii.

8. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne – serdecznie zapraszam do udziału.

9. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby parafii. Przed kościołem odbędzie się zbiórka na fundusz misyjny Ad Gentes.

10. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego – bieżący numer jest wyłożony na stoliku z tyłu kościoła. Jest także do nabycia nowy numer Małego Gościa Niedzielnego oraz Wieści.

11. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.