Ogłoszenia parafialne – 25.12.2016

NIEDZIELA UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby parafii. Bóg zapłać za ofiary.
  2. Trwają odwiedziny duszpasterskie. Plan kolędy umieszczony jest w gablotkach, w Wieściach Parafialnych oraz na stronie internetowej. Początek odwiedzin w soboty o godz. 9.00 w niedzielę o 12.30.
  3. W sobotę o godzinie 16.00 Msza św. i nabożeństwo na zakończenie roku. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  4. W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to również Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Kolekta w Nowy Rok przeznaczona będzie na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne.
  6. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.
  7. Serdecznie dziękuję tym wszystkim, którzy włączyli się w tegoroczną parafialną akcję „Aniołek”. Dzięki niej 32 dzieci naszej parafii otrzymało świąteczne prezenty.
  8. Równie serdecznie dziękuję za podarowanie choinek firmie ogrodniczej Państwa Króliczków oraz Państwu Królikowskim. Dziękuję także wszystkim za przygotowanie świątecznej dekoracji kościoła, wszelkie prace wykonane dla parafii w okresie przygotowań do świąt.