Ogłoszenia parafialne – 25.07.2021

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby parafii.. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom za pamięć o potrzebach materialnych kościoła. Serdeczne Bóg zapłać. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na Wydział Teologiczny UŚ.
  2. O godzinie 15.00 nieszpory, na które serdecznie zapraszam.
  3. Zaleca się rodzicom wysyłającym dzieci na kolonie i obozy letnie, by kierowali do kierownictwa sformułowane na piśmie żądanie, aby ich dzieciom umożliwiono spełnienie praktyk religijnych, a szczególnie udział w niedzielnej Mszy św.
  4. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego – bieżący numer jest wyłożony na stoliku z tyłu kościoła. Jest także do nabycia nowy numer Małego Gościa Niedzielnego oraz Wieści.
  5. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.