Ogłoszenia parafialne – 25.06.2017

XII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona potrzeby parafii. Bóg zapłać za ofiary.
  2. O godzinie 15.00 Nabożeństwo do NSPJ. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. Dziś po Mszy św. o godz.10.30 obędzie się błogosławienie pojazdów.
  4. Przyjmowane są intencje wakacyjne na Msze Św. odprawiane w lipcu i sierpniu poza Ruptawą.
  5. Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w II Rodzinnym Festynie Parafialnym. Impreza zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie. Na scenie wystąpi m.in. grupa JACK&BAND. To zespół, który istnieje blisko 25 lat, skupia 6 profesjonalnych muzyków współpracujących z gwiazdami polskiej estrady. Pojawi się także zespół CHRZĄSZCZE grający muzykę lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych. Usłyszymy m.in. utwory takich zespołów jak „The Beatles” czy „Czerwone Gitary”. Na festynie wystąpią także dzieci i młodzież z naszej ruptawskiej szkoły oraz chór parafialny w niecodziennej odsłonie. Tradycyjnie nie zabraknie pysznej kiełbaski z grilla i wyjątkowego kołocza od ruptawskich gospodyń. Już teraz serdecznie dziękuję wszystkim przedsiębiorcom i darczyńcom, którzy wspierają to przedsięwzięcie.
  6. Zaleca się rodzicom wysyłającym dzieci na kolonie i obozy letnie, by kierowali do kierownictwa sformułowane na piśmie żądanie, aby ich dzieciom umożliwiono spełnienie praktyk religijnych, a szczególnie udział w niedzielnej Mszy Św.
  7. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na Wydział Teologiczny UŚ.
  8. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.

Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego.