Ogłoszenia parafialne – 25.04.2021

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

  1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby parafii. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom za pamięć o potrzebach materialnych kościoła. Serdeczne Bóg zapłać. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby WŚSD.
  2. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza. Jest to szczególny dzień modlitwa za powołanych i o nowe powołania kapłańskie, misyjne i zakonne.
  3. Rozpoczynamy miesiąc maj. Serdecznie zapraszam na nabożeństwa majowe w tygodniu o godz. 17.30 (w środę o godz. 7.30), a w niedzielę o godz. 15.00. W tym roku w sobotnie Apele Jasnogórskie przy grocie będą łączone z nabożeństwem majowym.
  4. W tym roku ze względu na obecną sytuację epidemiczną I Komunia św. Odbędzie się w 6 grupach.
  5. W piątek o godzinie 17.45 odbędzie się pobłogosławienie różańców i modlitewników oraz spowiedź dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św. i ich rodziców.
  6. Rozpoczynamy tzw. biały tydzień komunijny. Dzieci codziennie w miarę możliwości w strojach komunijnych będą uczestniczyć w nabożeństwach majowych i Mszach św.
  7. W związku z zaistniałą sytuacją zachęcamy do życzliwej troski o siebie nawzajem, o osoby starsze, samotne, sąsiadów będących w potrzebie. Równie serdecznie zachęcamy do troski o nasz rodzime sklepy, firmy i punkty gastronomiczne.
  8. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego – bieżący numer jest wyłożony na stoliku z tyłu kościoła. Jest także do nabycia nowy numer Małego Gościa Niedzielnego oraz Wieści.
  9. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.