Ogłoszenia parafialne – 24.11.2019

UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA , KRÓLA WSZECHŚWIATA

1. Kolekta dzisiejsza jest na potrzeby archidiecezji. Bóg zapłać za ofiary.
  2. O godzinie 15.00 nieszpory, serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. Dziś przeżywamy Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Odmawiając pobożnie Akt poświęcenia rodziny ludzkiej Chrystusowi Królowi i spełniając zwykłe warunki odpustu, można dzisiaj zyskać odpust zupełny.
  4. W poniedziałek o godzinie 18.00 w Domu Parafialnym odbędzie się spotkanie formacyjne młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.
  5. Ze względu na remont szkoły tegoroczne Msze św. roratnie będą odbywały się o godz. 17.00 od poniedziałku do piątku.
  6. Od najbliższej soboty rozpoczynamy odwiedziny duszpasterskie. Szczegółowy plan umieszczony jest w gablotkach, w Wieściach Parafialnych oraz na stronie internetowej.
  7. W najbliższą niedzielę rozpoczynamy nowy rok liturgiczny. I Niedzielę Adwentu obchodzimy jako Niedzielę Trzeźwości.
  8. W przyszłą niedzielę będziemy gościć ks. prob. Stanisława Czempkę, który zbierze ofiary na budowę kościoła św. Wawrzyńca w Wilchwach.
  9. Wychodząc z kościoła można nabyć opłatki i świece wigilijne.
  10. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.
  11. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego.