Ogłoszenia parafialne – 24.04.2022

II NIEDZIELA WIELKANOCNA – MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Caritas archidiecezji. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.
  2. Dzisiejszą niedzielę, II wielkanocną, obchodzimy jako święto Miłosierdzia Bożego, rozpoczynającą Tydzień Miłosierdzia. O godzinie 15.00 nabożeństwo ku czci Miłosierdzia Bożego. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. W piątek o godz. 17.40 w kościele odbędzie się próba przed I Komunią świętą.
  4. Spowiedź dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców odbędzie się w sobotę o godzinie 9.00.
  5. Przyszłą niedzielę będziemy obchodzić jako Niedzielę Biblijną, która rozpoczyna Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Jest to także dzień modlitw za bezrobotnych.
  6. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby parafii.
  7. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego – bieżący numer jest wyłożony na stoliku z tyłu kościoła. Jest także do nabycia nowy numer Małego Gościa Niedzielnego oraz Wieści.
  8. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.