Ogłoszenia parafialne – 23.09.2018

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Kolekta dzisiejsza jest kolektą specjalną przeznaczoną na wykonanie witraży do naszego kościoła. Bóg zapłać za ofiary.
  2. O godz. 15.00 nieszpory. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. Dziś po Mszy św. popołudniowej o godz. 16.30 w Domu Parafialnym odbędzie się spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej.
  4. W środę imieniny obchodzić będzie Ksiądz Arcybiskup Senior Damian Zimoń. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
  5. W gablocie znajduje się informacja o Katechumenacie (przygotowaniu do przyjęcia Sakramentów Świętych dla osób dorosłych), które będzie odbywać się w parafii św. Katarzyny. Zachęcam do zapoznania się.
  6. W najnowszym numerze Wieści można zapoznać się z obszernymi fragmentami opinii dotyczącej stanu technicznego organów w naszym kościele, której autorem jest prof. Julian Gembalski, profesor Akademii Muzycznej w Katowicach.
  7. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na jest na budowę kościoła św. Wawrzyńca w Wilchwach.
  8. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.