Ogłoszenia parafialne – 23.08.2020

UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA KU CZCI NIEPOKALANEGO SERCA NMP

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby parafii. Za wszystkie złożone ofiary składam wielkie Bóg zapłać. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby parafii.
  2. O godzinie 15.00 nieszpory odpustowe, na które serdecznie zapraszam.
  3. W poniedziałek odbędzie się całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu.
  4. W sobotę o godzinie 9.00 spowiedź i próba dzieci przystępujących do I Komunii Świętej.
  5. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego – bieżący numer jest wyłożony na stoliku z tyłu kościoła. Jest także do nabycia nowy numer Małego Gościa Niedzielnego oraz Wieści.
  6. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu, w szczególności naszym Paniom za prace porządkowe w Domu Parafialnym, za prace w ogrodzie oraz naszym Panom za przebudowę Groty Maryjnej. Dziękuję także wszystkim zaangażowanym w przygotowanie uroczystości odpustowej.