Ogłoszenia parafialne – 23.04.2023

III NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na na malowanie naszego kościoła. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom za pamięć o potrzebach materialnych kościoła. Serdeczne Bóg zapłać.
  2. O godzinie 15.00 nieszpory. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. Dzisiejszą niedzielę obchodzimy jako Niedzielę Biblijną, która rozpoczyna Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Zachęcam wszystkich do lektury Pisma Świętego.
  4. W sobotę, 29 kwietnia, obchodzimy Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego.
  5. Także w sobotę o godz. 9.00 odbędzie się spowiedź uczniów kl.IV w ramach przygotowania do obchodów I rocznicy przyjęcia I Komunii Świętej.
  6. Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza – Światowy Dzień Modlitw o Powołania.
  7. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na WŚSD.
  8. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego – bieżący numer jest wyłożony na stoliku z tyłu kościoła. Jest także do nabycia nowy numer Małego Gościa Niedzielnego oraz Wieści.
  9. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.