Ogłoszenia parafialne – 22.07.2018

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na potrzeby parafii. Bóg zapłać za ofiary.
  2. Dziś o 15.00 nieszpory. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. Zaleca się rodzicom wysyłającym dzieci na kolonie i obozy letnie, by kierowali do kierownictwa sformułowane na piśmie żądanie, aby ich dzieciom umożliwiono spełnienie praktyk religijnych, a szczególnie udział w niedzielnej Mszy Św.
  4. Dnia 1 sierpnia wyruszy z Rybnika 73 piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Dzień wcześniej we wtorek z Jastrzębia z Matki Kościoła wyruszy nasza grupa jastrzębska. Trwają zapisy. Zapraszamy do licznego udziału. Szczegóły na plakacie i na stronie internetowej pielgrzymki.
  5. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby parafii.
  6. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.
  7. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego.