Ogłoszenia parafialne – 22.03.2020

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  2. W środę obchodzimy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to Dzień Świętości Życia, w którym modlimy się za dzieci poczęte, a nienarodzone.
  3. Proszę o zapoznanie się z komunikatem ks. Arcybiskupa w zamieszczonym za stronie archidiecezji katowickiej.
  4. Informuję, że w trosce o zdrowie starszych i chorych parafian, nadzwyczajni szafarze Komunii Św. zawieszają zanoszenie Ciała Pańskiego chorym do domów.
  5. Wychodząc z kościoła można nabyć świece Caritas (paschaliki) w ramach Wielkanocnego Dzieła Caritas w cenie 6zł. Dochód ze sprzedaży świec przeznaczony jest na cele charytatywne Caritas.
  6. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby parafii.
  7. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.
  8. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego.