Ogłoszenia parafialne – 21.10.2018

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na cele misyjne. Bóg zapłać za ofiary.
  2. O godz. 14.45 różaniec. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Misyjny. W naszych modlitwach pamiętajmy szczególnie o misjach i misjonarzach.
  4. W związku ze zbliżającą się Uroczystością Wszystkich Świętych bardzo prosimy o uporządkowanie grobów oraz sprawdzenie terminów rezerwacji miejsc grobowych na cmentarzu i ewentualnie dokonanie przedłużeń.
  5. W kancelarii w godzinach urzędowania przyjmowane są intencje mszalne na rok 2019.
  6. W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość rocznicy poświęcenia kościoła własnego – tzw. kiermasz. O godzinie 8.00 zostanie z tej okazji odprawiona uroczysta Msza Św. na którą serdecznie zapraszam poczty sztandarowe, chór parafialny, panie w strojach regionalnych i wszystkich parafian. Kolekta z tego dnia przeznaczona będzie na potrzeby parafii.
  7. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.
  8. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego.