Ogłoszenia parafialne – 21.07.2019

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na potrzeby parafii. Bóg zapłać za ofiary.
  2. O godzinie 15.00 nieszpory, na które serdecznie zapraszam.
  3. Zaleca się rodzicom wysyłającym dzieci na kolonie i obozy letnie, by kierowali do kierownictwa sformułowane na piśmie żądanie, aby ich dzieciom umożliwiono spełnienie praktyk religijnych, a szczególnie udział w niedzielnej Mszy Św.
  4. Grupa jastrzębska 74 Pieszej Pielgrzymki Rybnickiej na Jasną Górę rozpoczyna pielgrzymowania na Jasną Górę w dniu 30 lipca 2019, po Mszy św o godz. 12.00, która odbędzie się w kościele NMP Matki Kościoła Zapisy na pielgrzymkę w kancelarii parafii NMP Matki Kościoła. Szczegóły na plakacie umieszczonym w gablotce.
  5. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby parafii.
  6. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.
  7. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego.