Ogłoszenia parafialne – 21.04.2019

NIEDZIELA WIELKANOCNA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby parafii. Bóg zapłać za ofiary. Bóg zapłać za ofiary.
  2. Dziś o 15.00 nieszpory wielkanocne. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. Przyszłą niedzielę, II Wielkanocną, obchodzimy jako święto Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
  4. Kolekta w Poniedziałek Wielkanocny przeznaczona będzie na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego i KUL, a kolekta przyszłej niedzieli na Caritas archidiecezji.
  5. Piątek Oktawy Wielkanocnej nie jest dniem pokutnym.
  6. W tym roku kolonie na mazurach współorganizowane przez ks. Zbigniewa Janotę odbędą się w terminie 24.06.-09.07. Karty zgłoszeniowe można odbierać w zakrystii.
  7. Serdecznie dziękuję za przygotowanie kościoła do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, strażakom i wszystkim osobom za prace porządkowe w kościele, wokół kościoła i w domu parafialnym, dekoracyjne, liturgiczne, ofiary na kwiaty do Bożego Grobu oraz piekarni Państwa Ciszków za przygotowanie chlebów na liturgię Wieczerzy Pańskiej.