Ogłoszenia parafialne – 20.08.2017

XX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona potrzeby parafii. Bóg zapłać za ofiary.
  2. O godzinie 15.00 nieszpory. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. Dziś odbywa się pielgrzymka kobiet i dziewcząt do MB Piekarskiej; łączymy się w modlitwie z pielgrzymującymi do piekarskiego sanktuarium.
  4. W poniedziałek wyjazd dzieci na całodzienną wycieczkę. Wyjazd o godz. 8.30.
  5. W czwartek w naszej parafii będzie całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Proponowany plan adoracji zamieszczony jest w gablocie i Wieściach Parafialnych.
  6. W czwartek od godziny 9.00 odwiedziny chorych parafian. Zgłoszenia przyjmowane są w zakrystii.
  7. W piątek o 9.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji Seniorów i chorych Parafian z udzielaniem sakramentu chorych. Po Mszy zapraszam na spotkanie w salce Domu Parafialnego.
  8. Serdecznie zachęcam do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania przed odpustem.
  9. W przyszłą niedzielę nasza parafia przeżywać będzie uroczystość odpustową. Suma odpustowa zostanie odprawiona o godz. 11.00. Serdecznie zapraszam na nią poczty sztandarowe, chór parafialny, panie w strojach regionalnych, strażaków do baldachimu i wszystkich parafian. Kaznodzieją odpustowym będzie ks. dr Roland Manowski
  10. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby parafii.
  11. Dziękuję także za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.