Ogłoszenia parafialne – 2.06.2024

IX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby parafii. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom za pamięć o potrzebach materialnych kościoła.
  2. O godzinie 15.00 nabożeństwo eucharystyczne. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. W poniedziałek o godz. 9.00 Msza św. dla Seniorów. Po niej spotkanie przy stole w Domu Parafialnym.
  4. Odwiedziny chorych i starszych parafian będą w piątek od godziny 9.00, zgłoszenia przyjmowane są w zakrystii.
  5. Zapraszam dzieci w strojach komunijnych oraz wszystkich wiernych do udziału w Nabożeństwach Eucharystycznych z procesją, które odbywają się w oktawie Bożego Ciała o godzinie 17.30 (po Mszy św.).
  6. W miesiącu czerwcu po Mszach św. odmawiamy litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  7. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na Wydział Teologiczny UŚ.
  8. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego – bieżący numer jest wyłożony na stoliku z tyłu kościoła. Jest także do nabycia nowy numer Małego Gościa Niedzielnego oraz Wieści.
  9. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.