Ogłoszenia parafialne – 19.04.2020

II NIEDZIELA WIELKANOCNA – MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

  1. Zachęcam wszystkich parafian do włączenia się w modlitwę ze wspólnotą Kościoła za pośrednictwem transmisji medialnych na kanale YouTube Jasinfo24TV. Szczególnie zapraszam do włączenia się w transmisję Mszy św., z naszego kościoła w Niedzielę Bożego Miłosierdzia o godz. 8.00 oraz w III Niedzielę wielkanocną o 10.30 – link do transmisji dostępny jest na stronie internetowej parafii.
  2. W związku z zarządzeniem ministra zdrowia i arcybiskupa Wiktora informujemy, że od poniedziałku 20 kwietnia w czasie liturgii w naszym kościele może uczestniczyć 1 osoba na 15 m2 czyli 40 osób. Msze święte w dalszym ciągu będą odprawiane o stałych godzinach, zgodnie z przyjętymi intencjami.
  3. Serdecznie zachęcam do modlitwy różańcowej o godz. 20.30, połączonej z Apelem Jasnogórskim i modlitwą do Matki Bożej Piekarskiej, Lekarki w intencji ustania pandemii.
  4. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego – bieżący numer jest wyłożony na stoliku z tyłu kościoła. Jest także do nabycia nowy numer Małego Gościa Niedzielnego. Wyłożone są ogłoszenia i intencje mszalne na najbliższy tydzień.
  5. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu. Dziękuję Panu Damianowi Gałuszce oraz serwisowi Jasinfo24TV za pomoc w zorganizowaniu transmisji internetowych Mszy św.
  6. W związku z zaistniałą sytuacją zachęcamy do życzliwej troski o siebie nawzajem, o osoby starsze, samotne, sąsiadów będących w potrzebie. Równie serdecznie zachęcamy do troski o nasze rodzime sklepy, firmy i punkty gastronomiczne.
  7. Serdecznie dziękuję wszystkim ofiarodawcom za niezmienną pamięć o potrzebach materialnych parafii. Wielkie Bóg zapłać.