Ogłoszenia parafialne – 18.12.2022

IV NIEDZIELA ADWENTU

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby parafii. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom za pamięć o potrzebach materialnych kościoła. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary.

2. Serdecznie zapraszam na Msze Święte roratnie dzieci z lampionami, młodzież i wszystkich dorosłych. W tym roku roraty, odbywają się o godz. 17.00 od poniedziałku do piątku. Niech będzie to nasze wspólne przygotowanie do Świąt Bożego Narodzenia.

3. Duszpasterskie odwiedziny chorych i starszych parafian odbędą się w czwartek od godz. 10.00. Zgłoszenia przyjmowane są zakrystii.

4. Okazja do spowiedzi św.:
    – w czwartek o godz. 9.00 i o godz. 18.00
    – w piątek o godz. 9.00, o 16.00 (dzieci) i o godz. 18.00
    – w sobotę o godz. 9.00 i o godz. 14.00

5. Trwają odwiedziny duszpasterskie. Zapraszam do zapoznania się z planem tegorocznej kolędy, który został zamieszczony w Wieściach, gablotkach oraz na stronie internetowej parafii.

6. Kolekta zebrana w czasie Pasterki jest przeznaczona na Fundusz Obrony Życia. W I dzień świąt Bożego Narodzenia kolekta przeznaczona będzie na potrzeby parafii.

7. Wychodząc z kościoła można nabyć opłatki oraz świece Caritas w ramach Akcji Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Dochód ze sprzedaży świec przeznaczony jest na cele charytatywne Caritas.

8. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego – bieżący numer jest wyłożony na stoliku z tyłu kościoła. Jest także do nabycia nowy numer Małego Gościa Niedzielnego oraz Wieści.

9. Serdecznie dziękuję za wszystkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.