Ogłoszenia parafialne – 18.12.2016

IV NIEDZIELA ADWENTU

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby parafii. Bóg zapłać za ofiary.
  2. W środę o godz. 18.00 w salce domu Parafialnego spotkanie młodzieży w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania.
  3. Odwiedziny chorych i starszych parafian w piątek o godzinie 9.00, zgłoszenia przyjmowane są w zakrystii.
  4. Ostatnie roraty są w piątek. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Narodzenia Pańskiego.
  5. Okazja do spowiedzi:
    • w środę, czwartek i piątek o godzinie 18.00
    • w piątek o godz. 16.00 dla dzieci
    • w wigilię 8.00-9.00 i 14.00-15.00
    • oraz pół godziny przed każdą Mszą Św.
  6. Trwają odwiedziny duszpasterskie. Plan kolędy umieszczony jest w gablotkach, w Wieściach Parafialnych oraz na stronie internetowej. Początek odwiedzin w soboty o godz. 9.00 w niedzielę o 12.30.
  7. Wychodząc z kościoła można nabyć opłatki oraz kalendarze parafialne.
  8. Kolekta zebrana w czasie Pasterki jest przeznaczona na Fundusz Obrony Życia. W I dzień świąt Bożego Narodzenia kolekta przeznaczona będzie na potrzeby parafii, a w II dzień świąt kolekta przeznaczona będzie na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego.
  10. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.