Ogłoszenia parafialne – 18.11.2018

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na potrzeby archidiecezji. Bóg zapłać za ofiary.
  2. O godz. 15.00 nieszpory. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. Dziś w archidiecezji katowickiej przeżywamy Dzień Muzyki Liturgicznej.
  4. Zapraszam do zapoznania się z planem odwiedzin duszpasterskich, który został zamieszczony w Wieściach, gablotkach oraz na stronie internetowej parafii.
  5. O godz. 18.00 (także w poniedziałek) spotkanie młodzieży klas I szkoły średniej w ramach przygotowania bliższego do sakramentu małżeństwa.
  6. W czwartek o godzinie 17.00 Msza św. w intencji ministrantów z okazji święta patronalnego św. Tarsycjusza. Serdecznie zapraszam na nią rodziców naszych ministrantów, a także tych, którzy kiedykolwiek należeli do służby liturgicznej. Po Mszy św. zapraszam na spotkanie do salki.
  7. Za tydzień w niedzielę będziemy obchodzić uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.
  8. Kolekta z tego dnia będzie przeznaczona na potrzeby parafii.
  9. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.
  10. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego.