Ogłoszenia parafialne – 18.10.2020

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na misje. Za wszystkie złożone ofiary składam wielkie Bóg zapłać.
  2. O godzinie 14.45 nabożeństwo różańcowe, na które serdecznie zapraszam.
  3. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Misyjny. W naszych modlitwach pamiętajmy szczególnie o misjach i misjonarzach.
  4. Nabożeństwa różańcowe odbywają się w tygodniu (z wyjątkiem środy) o godz. 17.30, w środę o 7.30, zaś w niedziele o godz. 14.45. Zapraszam do udziału dzieci, młodzież i wszystkich parafian.
  5. W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość rocznicy poświęcenia kościoła własnego – tzw. kiermasz. O godzinie 10.30 zostanie z tej okazji odprawiona uroczysta Msza Św. na którą serdecznie zapraszam poczty sztandarowe, panie w strojach regionalnych i wszystkich parafian. Kolekta z tego dnia przeznaczona będzie na potrzeby parafii.
  6. W związku ze zbliżającą się Uroczystością Wszystkich Świętych bardzo prosimy o uporządkowanie grobów oraz sprawdzenie terminów rezerwacji miejsc grobowych na cmentarzu i ewentualnie dokonanie przedłużeń. Podobnie jak w zeszłym roku bardzo proszę, by w miarę możliwości zużyte ozdoby i dekoracje grobów zabrać ze sobą do swoich domowych pojemników na śmieci. Suche liście i suche kwiaty można wyrzucać do specjalnie przygotowanego miejsca znajdującego się za boczną bramką cmentarza.
  7. Zalecki za zmarłych są przyjmowane w zakrystii. Formularze są wyłożone na stoliku.
  8. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego – bieżący numer jest wyłożony na stoliku z tyłu kościoła. Jest także do nabycia nowy numer Małego Gościa Niedzielnego oraz Wieści.
  9. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.