Ogłoszenia parafialne – 18.09.2022

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na Wydział Teologiczny UŚ. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom za pamięć o potrzebach materialnych kościoła. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary.
  2. O godzinie 15.00 nieszpory. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. Dziś Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Pamiętajmy w modlitwie o wszystkich odpowiedzialnych za przekazywanie informacji.
  4. Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, z której dochód przeznaczony na cele charytatywne odbędzie się we wtorek. Elektrośmieci można przynosić pod Dom Parafialny (garaż) w godzinach od 8.00-16.00.
  5. W sobotę po Mszy św. (około godziny 18.00) w kościele odbędzie się spotkanie kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania w naszej parafii.
  6. W przyszłą niedzielę przypada Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby parafii.
  7. Intencje mszalne na rok 2023 przyjmowane będą w następujących terminach:
    – w piątek w godz. 8.00-9.00 – intencje za żywych (uroczystości i jubileusze)
    – w sobotę w godz. 8.00-12.00 – intencje za zmarłych.
    Bardzo prosimy o skorzystanie z przygotowanych formularzy znajdujących się z tyłu kościoła. Prosimy o wypisanie jednej intencji na jednym formularzu. Mamy nadzieję, że wcześniejsze ich wypisanie znacznie skróci czas oczekiwania w kolejce do kancelarii parafialnej.
  8. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego – bieżący numer jest wyłożony na stoliku z tyłu kościoła. Jest także do nabycia nowy numer Małego Gościa Niedzielnego oraz Wieści.
  9. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.