Ogłoszenia parafialne – 18.04.2021

III NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby parafii. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom za pamięć o potrzebach materialnych kościoła. Serdeczne Bóg zapłać. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby parafii.
  2. Dziś rozpoczynamy Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Zachęcam do lektury Pisma Świętego.
  3. Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza – Światowy Dzień Modlitw o Powołania.
  4. W związku z zaistniałą sytuacją zachęcamy do życzliwej troski o siebie nawzajem, o osoby starsze, samotne, sąsiadów będących w potrzebie. Równie serdecznie zachęcamy do troski o nasz rodzime sklepy, firmy i punkty gastronomiczne.
  5. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego – bieżący numer jest wyłożony na stoliku z tyłu kościoła. Jest także do nabycia nowy numer Małego Gościa Niedzielnego oraz Wieści.
  6. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.