Ogłoszenia parafialne – 18.02.2024

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest jałmużną postną.
    Dziękuję wszystkim ofiarodawcom za pamięć o potrzebach materialnych kościoła.
  2. O godzinie 14.45 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. Dziś alumni WŚSD rozpoczynają rekolekcje przed święceniami diakonatu. Polecamy ich oraz rekolekcjonistę modlitwie wszystkich wiernych. Święcenia odbędą się w przyszłą sobotę, 24 II.
  4. Dziś obchodzimy Niedzielę Trzeźwości. Z tyłu kościoła wyłożona będzie Parafialna Księga Trzeźwości, zachęcam parafian do podejmowania postanowień wielkopostnych.
  5. Od następnej niedzieli do środy będziemy przeżywać parafialne rekolekcje wielkopostne. Zachęcam do udziału.
  6. Kolekta przyszłej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby parafii. Przed kościołem będzie odbywać się zbiórka na fundusz misyjny Ad Gentes.
  7. Zachęcam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych – Drodze Krzyżowej w piątki o godz. 17.30 oraz Gorzkich Żalach – w niedzielę o godz. 14.45.
  8. Zalecki za zmarłych, za których będziemy się modlili w czasie nabożeństw pasyjnych przyjmowane są w zakrystii. Za zmarłych zalecanych zostaną odprawione 3 Msze św.
  9. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego – bieżący numer jest wyłożony na stoliku z tyłu kościoła. Jest także do nabycia nowy numer Małego Gościa Niedzielnego oraz Wieści.
  10. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.