Ogłoszenia parafialne – 17.11.2019

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Kolekta dzisiejsza jest na potrzeby parafii. Bóg zapłać za ofiary.
  2. O godzinie 15.00 nieszpory, serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. Dziś przeżywamy Światowy Dzień Ubogich. Pamiętajmy w modlitwie o wszystkich potrzebujących.
  4. W czwartek o godzinie 17.00 Msza św. w intencji ministrantów z okazji święta patronalnego św. Tarsycjusza, podczas której nastąpi przyjęcie nowych ministrantów. Serdecznie zapraszam na nią rodziców naszych ministrantów, a także tych, którzy kiedykolwiek należeli do służby liturgicznej. Po Mszy św. zapraszam na spotkanie do salki Domu Parafialnego.
  5. Ze względu na remont szkoły tegoroczne Msze św. roratnie będą odbywały się o godz. 17.00 od poniedziałku do piątku.
  6. Zapraszam do zapoznania się z planem odwiedzin duszpasterskich, który został zamieszczony w Wieściach, gablotkach oraz na stronie internetowej parafii.
  7. Za tydzień w niedzielę będziemy obchodzić uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.
  8. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby archidiecezji.
  9. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.
  10. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego.