Ogłoszenia parafialne – 17.10.2021

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby parafii. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.
  2. Gościmy dziś w naszej parafii pochodzącego z Marklowic Górnych ks. neoprezbitera Pawła Stawarczyka. Ks. Paweł głosi kazania i udziela błogosławieństwa prymicyjnego.
  3. O godzinie 14.45 nabożeństwo różańcowe, na które serdecznie zapraszam.
  4. Nabożeństwa różańcowe odbywają się w tygodniu (z wyjątkiem środy) o godz. 17.30, w środę o 7.30, zaś w niedziele o godz. 14.45. Zapraszam do udziału dzieci, młodzież i wszystkich parafian. W miesiącu październiku czwartkową Godzinę Świętą łączymy z nabożeństwem różańcowym o godz. 17.30.
  5. W piątek po różańcu zapraszam na spotkanie modlitewno-adoracyjne w intencji rodzin naszej parafii.
  6. W związku ze zbliżającą się Uroczystością Wszystkich Świętych bardzo prosimy o uporządkowanie grobów oraz sprawdzenie terminów rezerwacji miejsc grobowych na cmentarzu i ewentualnie dokonanie przedłużeń. Podobnie jak w zeszłym roku bardzo proszę, by w miarę możliwości zużyte ozdoby i dekoracje grobów zabrać ze sobą do swoich domowych pojemników na śmieci. Suche liście i suche kwiaty można wyrzucać do specjalnie przygotowanego miejsca znajdującego się za boczną bramką cmentarza.
  7. Zalecki za zmarłych są przyjmowane w zakrystii. Formularze są wyłożone na stoliku.
  8. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na misje.
  9. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego – bieżący numer jest wyłożony na stoliku z tyłu kościoła. Jest także do nabycia nowy numer Małego Gościa Niedzielnego oraz Wieści.
  10. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.