Ogłoszenia parafialne – 17.09.2023

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na malowanie naszego kościoła. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom za pamięć o potrzebach materialnych kościoła. Serdeczne Bóg zapłać.
  2. O godzinie 15.00 nieszpory. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. Dziś Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Pamiętajmy w modlitwie o wszystkich odpowiedzialnych za przekazywanie informacji
  4. Dziś o godzinie 16.30 spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
  5. W czwartek po wieczornej Mszy św. ok. godz. 17.30 odbędzie się modlitwa adoracyjna w intencji rodzin naszej parafii zakończona indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. Zapraszamy młodzież i wszystkich parafian.
  6. Intencje mszalne na rok 2024 przyjmowane będą w następujących terminach:
    – w czwartek w godz. 8.00-9.00 – intencje za żywych (uroczystości i jubileusze)
    – w piątek w godz. 8.00-12.00 – intencje za zmarłych.
    Bardzo prosimy o skorzystanie z przygotowanych formularzy znajdujących się z tyłu kościoła. Prosimy o wypisanie jednej intencji na jednym formularzu. Mamy nadzieję, że wcześniejsze ich wypisanie znacznie skróci czas oczekiwania w kolejce do kancelarii parafialnej.
  7. W przyszłą niedzielę przypada Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy.
  8. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby parafii.
  9. Serdecznie zapraszam do zaangażowania się w prace grup formacyjnych w parafii. Do udziału w spotkaniach zapraszają:
    – Legiony Maryi w piątek 15.00
    – Grupa Modlitewna w czwartek 17.30
    – chór parafialny we wtorek 17.30
    – ministranci w sobotę o godz. 8.00
    – Dzieci Maryi w sobotę o godz. 9.00

10. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego – bieżący numer jest wyłożony na stoliku z tyłu kościoła. Jest także do nabycia nowy numer Małego Gościa Niedzielnego oraz Wieści.
  11. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu. Szczególnie dziękuję za dary ołtarza przyniesione do dekoracji dożynkowej oraz za prace ogrodowe i porządkowe.