Ogłoszenia parafialne – 16.08.2020

XX NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na na zakup opału do ogrzewania kościoła. Za wszystkie złożone ofiary składam wielkie Bóg zapłać. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby parafii.
  2. O godzinie 15.00 nieszpory, na które serdecznie zapraszam.
  3. W piątek od godziny 10.30 odwiedziny chorych parafian. Zgłoszenia przyjmowane są w zakrystii.
  4. W przyszłą niedzielę 23.08 przypada w naszej parafii uroczystość odpustowa. Kaznodzieją odpustowym będzie ks. Krzysztof Winkler. W tym roku suma odpustowa odprawiona zostanie o godz. 10.30. Serdecznie zapraszam na nią poczty sztandarowe, panie w strojach regionalnych, strażaków do baldachimu i wszystkich parafian. Serdecznie zachęcam do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania przed odpustem.
  5. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego – bieżący numer jest wyłożony na stoliku z tyłu kościoła. Jest także do nabycia nowy numer Małego Gościa Niedzielnego oraz Wieści.
  6. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.