Ogłoszenia parafialne – 16.04.2023

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby Caritas archidiecezji. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom za pamięć o potrzebach materialnych kościoła. Serdeczne Bóg zapłać.
  2. Dziś, w 2 Niedzielę Wielkanocy, oddajemy cześć Miłosierdziu Bożemu. Również od dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia.
  3. O godzinie 15.00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  4. W czwartek po wieczornej mszy św. ok. godz. 17.30 odbędzie się modlitwa adoracyjna w intencji rodzin naszej parafii zakończona indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. Zapraszamy młodzież i wszystkich parafian.
  5. Przyszłą niedzielę będziemy obchodzić jako Niedzielę Biblijną, która rozpoczyna Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na malowanie naszego kościoła.
  6. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego – bieżący numer jest wyłożony na stoliku z tyłu kościoła. Jest także do nabycia nowy numer Małego Gościa Niedzielnego oraz Wieści.
  7. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.