Ogłoszenia parafialne – 16.04.2017

NIEDZIELA WIELKANOCNA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby parafii. Bóg zapłać za ofiary.
  2. Dziś o 15.00 nieszpory wielkanocne. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. Przyszłą niedzielę, II Wielkanocną, obchodzimy jako święto Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
  4. Kolekta w Poniedziałek Wielkanocny przeznaczona będzie na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego i KUL, a kolekta przyszłej niedzieli na Caritas archidiecezji.
  5. W środę o godz. 18.00 w salce domu Parafialnego spotkanie młodzieży w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania.
  6. W piątek po wieczornej Mszy św. ok. godz. 17.40 odbędzie się nabożeństwo w intencji rodzin naszej parafii. Do wspólnej modlitwy zapraszamy wszystkich parafian, szczególnie młodzież. Na zakończenie nastąpi błogosławieństwo indywidualne Najświętszym Sakramentem.
  7. Serdecznie dziękuję za przygotowanie kościoła do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, strażakom i wszystkim osobom za prace porządkowe w kościele, wokół kościoła i w domu parafialnym, naszym panom prace budowlane na cmentarzu, dekoracyjne, liturgiczne, ofiary na kwiaty do Bożego Grobu oraz piekarni Państwa Ciszków za przygotowanie chlebów na liturgię Wieczerzy Pańskiej.