Ogłoszenia parafialne – 16.01.2022

II NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji (na funkcjonowanie instytucji archidiecezjalnych zaangażowanych w apostolstwo słowa, m.in. Radio eM). Bóg zapłać za wszystkie ofiary.
  2. We wtorek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który będzie trwał do 25 stycznia.
  3. W czwartek po wieczornej mszy św. ok. godz. 17.45 odbędzie się modlitwa adoracyjna w intencji rodzin naszej parafii zakończona indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. Zapraszamy młodzież i wszystkich parafian.
  4. Za tydzień 3 niedziela zwykła obchodzona będzie jako Niedziela Słowa Bożego. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby parafii.
  5. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego – bieżący numer jest wyłożony na stoliku z tyłu kościoła. Jest także do nabycia nowy numer Małego Gościa Niedzielnego oraz Wieści.
  6. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.