Ogłoszenia parafialne – 15.10.2023

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na malowanie naszego kościoła. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom za pamięć o potrzebach materialnych kościoła.
  2. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy Dzień Papieski. Z tej okazji przed kościołami odbywa się zbiórka na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”
  3. O godzinie 14.45 różaniec. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  4. W poniedziałek w godzinach od 17.00-18.00 w Domu Parafialnym czynna będzie poradnia życia rodzinnego.
  5. W miesiącu październiku nabożeństwa różańcowe odbywają się w tygodniu (z wyjątkiem środy) o godz. 17.30, w środę o 7.30, zaś w niedziele o godz. 14.45. Czwartkową Godzinę Świętą w tym miesiącu łączymy z nabożeństwem różańcowym o 17.30. Zapraszam do udziału dzieci, młodzież i wszystkich parafian.
  6. Kancelaria we wtorek czynna będzie dopiero po nabożeństwie różańcowym – od godz. 18.15. W godzinach pracy kancelarii można jeszcze zamawiać intencje mszalne na rok 2024.
  7. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na misje.
  8. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego – bieżący numer jest wyłożony na stoliku z tyłu kościoła. Jest także do nabycia nowy numer Małego Gościa Niedzielnego oraz Wieści.
  9. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.