Ogłoszenia parafialne – 15.01.2023

II NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji – na funkcjonowanie instytucji archidiecezjalnych zaangażowanych w apostolstwo słowa, m.in. Radio eM. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom za pamięć o potrzebach materialnych kościoła. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary.

  2. Rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który będzie trwał do 25 stycznia. Z tej okazji w przyszłą niedzielę o 15.00 zostanie odprawione nabożeństwo ekumeniczne, na które serdecznie zapraszam.

  3. W poniedziałek w godzinach od 17.00-18.00 w Domu Parafialnym czynna będzie poradnia życia rodzinnego.

  4. W Wieściach Parafialnych oraz na stronie internetowej zamieszczona została statystyka parafialna za rok 2022.

  5. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby parafii.

  6. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego – bieżący numer jest wyłożony na stoliku z tyłu kościoła. Jest także do nabycia nowy numer Małego Gościa Niedzielnego oraz Wieści.

  7. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu. Szczególne podziękowania kieruję do Dyrektora KWK Zofiówka i do wszystkich osób zaangażowanych w organizację koncertu kolęd w naszej parafii.