Ogłoszenia parafialne – 15.01.2017

II NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest kolektą specjalną przeznaczoną na wykonanie witraży do naszego kościoła. Bóg zapłać za ofiary.
  2. O godzinie 15.00 nieszpory, a o godz. 16.30 koncert chórów z 20- lecia istnienia naszego chóru parafialnego Belcanto. Serdecznie zapraszam.
  3. W tym tygodniu rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który będzie trwał do 25 stycznia. Z tej okazji w przyszłą niedzielę (22.01) o godzinie 15.00 odbędzie się nabożeństwo ekumeniczne.
  4. W piątek 20 stycznia, po wieczornej Mszy Świętej, odbędzie się cykliczne nabożeństwo w intencji rodzin naszej parafii, które przygotowują i poprowadzą członkowie grupy młodzieżowej. Początek o godz. 17.45. Na zakończenie tradycyjnie – indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. Zapraszam wszystkich parafian.
  5. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby parafii.
  7. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.