Ogłoszenia parafialne – 13.01.2019

NIEDZIELA – ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

  1. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na potrzeby archidiecezji. Bóg zapłać za ofiary.
  2. Dziś obchodzimy święto Chrztu Pańskiego. Jest ono wspomnieniem chrztu Jezusa w Jordanie oraz zapowiedzią ustanowienia chrztu chrześcijańskiego. O godz. 15.00 nieszpory. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. W poniedziałek godzinach od 17.00-18.00 w Domu Parafialnym czynna będzie poradnia życia rodzinnego.
  4. O godz. 18.00 (także w poniedziałek) spotkanie młodzieży klas I szkoły średniej w ramach przygotowania bliższego do sakramentu małżeństwa.
  5. W piątek po wieczornej mszy św. ok. godz. 17.40 odbędzie się tradycyjne nabożeństwo w intencji rodzin naszej parafii. Do wspólnej modlitwy zapraszamy wszystkich parafian, szczególnie młodzież. Na zakończenie nastąpi błogosławieństwo indywidualne Najświętszym Sakramentem.
  6. W tym tygodniu rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który będzie trwał od 18 do 25 stycznia. Z tej okazji w przyszłą niedzielę odbędzie się o 15.00 nabożeństwo ekumeniczne, na które serdecznie zapraszam.
  7. Nauka chrzcielna będzie w sobotę o godzinie 16.00 w kościele.
  8. Kolekta przyszłej niedzieli będzie kolektą specjalną przeznaczoną na wymianę organów w naszym kościele.
  9. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.
  10. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego.