Ogłoszenia parafialne – 12.11.2017

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest kolektą specjalną przeznaczoną na wykonanie witraży do naszego kościoła. Przed kościołem zbiórka na Fundację Papieską Pomoc Kościołowi z Potrzebie. Bóg zapłać za ofiary.
  2. O godz.15.00 nieszpory. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. Dziś przeżywamy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Pamiętajmy w modlitwie o braciach i siostrach prześladowanych za wiarę.
  4. W poniedziałek godzinach od 17.00-18.00 w Domu Parafialnym czynna będzie poradnia życia rodzinnego.
  5. Na godzinę 18.00 (także w poniedziałek) zapraszam młodzież klas I szkół ponadgimnazjalnych na spotkanie w ramach przygotowania bliższego do sakramentu małżeństwa.
  6. W środę o godz. 18.00 w salce domu Parafialnego spotkanie wszystkich grup młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
  7. W piątek po wieczornej mszy św. ok. godz. 17.40 odbędzie się tradycyjne nabożeństwo w intencji rodzin naszej parafii. Do wspólnej modlitwy zapraszamy wszystkich parafian, szczególnie młodzież. Na zakończenie nastąpi błogosławieństwo indywidualne Najświętszym Sakramentem.
  8. Nauka chrzcielna (o ile będą zgłoszenia) będzie w sobotę o godzinie 16.00 w kościele.
  9. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby archidiecezji.
  10. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.
  11. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego.