Ogłoszenia parafialne – 12.05.2024

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na malowanie Domu Pogrzebowego i zachodniej elewacji kościoła. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom za pamięć o potrzebach materialnych kościoła.
  2. O godzinie 15.00 nabożeństwo majowe. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. We wtorek 14.05 o godzinie 8.15 wyjazd dzieci pierwszokomunijnych na pielgrzymkę do Leśniowa.
  4. 16 czerwca w godzinach popołudniowych nasza parafia organizuje Rodzinny Festyn Charytatywny, którego głównym celem jest pomoc dzieciom w Ukrainie. Serdecznie zapraszam do udziału.
  5. Serdecznie zapraszam na nabożeństwa majowe w tygodniu o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 15.00. Jak w ubiegłym roku czwartkowa Godzina święta oraz sobotni Apel Jasnogórski przy grocie będą łączone z nabożeństwem majowym.
  6. Trwa nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  7. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Kolekta w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na potrzeby parafii.
  8. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego – bieżący numer jest wyłożony na stoliku z tyłu kościoła. Jest także do nabycia nowy numer Małego Gościa Niedzielnego oraz Wieści.
  9. Dziękuję rodzicom dzieci, które przyjęły w tym roku I Komunię Świętą za prezent dla parafii, którym jest ornat liturgiczny.
  10. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.