Ogłoszenia parafialne – 12.05.2019

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Kolekta dzisiejsza jest kolektą specjalną, przeznaczoną na nowe organy do naszego kościoła. Bóg zapłać za ofiary.
  2. O godzinie 15.00 nabożeństwo majowe, na które serdecznie zapraszam.
  3. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza. Jest to szczególny dzień modlitw za powołanych i o nowe powołania kapłańskie, misyjne i zakonne.
  4. W poniedziałek godzinach od 17.00-18.00 w Domu Parafialnym czynna będzie poradnia życia rodzinnego.
  5. O godz. 18.00 (także w poniedziałek) spotkanie młodzieży klas I szkoły średniej w ramach przygotowania bliższego do sakramentu małżeństwa.
  6. Serdecznie zapraszam na nabożeństwa majowe w tygodniu o godz. 17.30 (w środę o godz. 7.30), a w niedzielę o godz. 15.00. W tym roku w sobotnie Apele Jasnogórskie przy grocie będą łączone z nabożeństwem majowym.
  7. Nauka chrzcielna odbędzie się w sobotę o godz. 16.00 w kościele.
  8. Tegoroczny turnus letnich kolonii dla dzieci na mazurach organizowany przez ks. Zbigniewa Janotę odbędzie się w dniach 24.06.-09.07. Karty zgłoszeniowe można pobrać w zakrystii kościoła. Karty zgłoszeniowe należy przynieść na zebranie organizacyjne, którego termin zostanie podany.
  9. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby parafii.
  10. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.