Ogłoszenia parafialne – 12.02.2023

VI NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na malowanie naszego kościoła. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom za pamięć o potrzebach materialnych kościoła. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary.

  2. O godzinie 15.00 nieszpory. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.

  3. Nauka chrzcielna odbędzie się w sobotę o godzinie 16.00 w kościele.

  4. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby parafii.

  5. W przyszłą niedzielę 19 lutego o godz. 16.30 (po Mszy św.) odbędzie się w naszym kościele koncert organowy w wykonaniu Michała Duźniaka, wybitnego organisty, który koncertuje jako solista i kameralista w kraju i za granicą. Podczas koncertu zostanie zainstalowany duży ekran, na którym będzie można zobaczyć z bliska grę organisty. Serdecznie zapraszam do udziału.

  6. Na stronie internetowej parafii zamieszczono link do odcinka programu Organowego Kwadransa autorstwa p. Pawła Seligmana, w którym prezentuje instrument organowy zainstalowany w naszym kościele. Serdecznie zachęcam do obejrzenia.

  7. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego – bieżący numer jest wyłożony na stoliku z tyłu kościoła. Jest także do nabycia nowy numer Małego Gościa Niedzielnego oraz Wieści.