Ogłoszenia parafialne – 12.02.2017

VI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest kolektą specjalną przeznaczoną na wykonanie witraży do naszego kościoła. Bóg zapłać za ofiary.
  2. O godzinie 15.00 nieszpory. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. W poniedziałek godzinach od 17.00-18.00 w Domu Parafialnym czynna będzie poradnia życia rodzinnego.
  4. W środę o godz. 18.00 w salce domu Parafialnego spotkanie młodzieży w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania.
  5. W piątek po wieczornej mszy św. ok. godz. 17.40 odbędzie się nabożeństwo w intencji rodzin naszej parafii. Do wspólnej modlitwy zapraszamy wszystkich parafian, szczególnie młodzież. Na zakończenie nastąpi błogosławieństwo indywidualne Najświętszym Sakramentem.
  6. Nauka chrzcielna odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 16.00 w kościele (o ile będą zgłoszenia)
  7. W przyszłą niedzielę o godzinie 16.30 w Domu Parafialnym spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
  8. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby parafii.
  9. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.