Ogłoszenia parafialne – 11.11.2018

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na potrzeby parafii. Dziś przeżywamy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Pamiętajmy w modlitwach o braciach i siostrach prześladowanych za wiarę. Przed kościołem odbywa się zbiórka na Fundację Papieską Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Bóg zapłać za ofiary.
  2. O godz. 15.00 nieszpory. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. Nauka chrzcielna będzie w sobotę o godzinie 16.00 w kościele.
  4. Zapraszam do zapoznania się z planem odwiedzin duszpasterskich, który został zamieszczony w Wieściach, gablotkach oraz na stronie internetowej parafii.
  5. W piątek po wieczornej mszy św. ok. godz. 17.40 odbędzie się tradycyjne nabożeństwo w intencji rodzin naszej parafii. Do wspólnej modlitwy zapraszamy wszystkich parafian, szczególnie młodzież. Na zakończenie nastąpi błogosławieństwo indywidualne Najświętszym Sakramentem.
  6. Przyszłą niedzielę w naszej archidiecezji będziemy przeżywać jako Dzień Muzyki Liturgicznej. Z tej okazji o godz.8.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji chórzystów, na którą serdecznie zapraszam.
  7. W przyszłą niedzielę kazanie wygłosi ks. prob. Emanuel Pietryga.
  8. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby archidiecezji.
  9. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.
  10. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego.