Ogłoszenia parafialne – 11.10.2020

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby parafii. Przed kościołem odbywa się zbiórka na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Za wszystkie złożone ofiary składam wielkie Bóg zapłać. Za tydzień kolekta na misje.
  2. O godzinie 14.45 nabożeństwo różańcowe, na które serdecznie zapraszam.
  3. Nabożeństwa różańcowe odbywają się w tygodniu (z wyjątkiem środy) o godz. 17.30, w środę o 7.30, zaś w niedziele o godz. 14.45. Zapraszam do udziału dzieci, młodzież i wszystkich parafian.
  4. W poniedziałek w godzinach od 17.00-18.00 w Domu Parafialnym czynna będzie poradnia życia rodzinnego.
  5. Nauka chrzcielna odbędzie się w sobotę o godzinie 16.00 w kościele.
  6. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego – bieżący numer jest wyłożony na stoliku z tyłu kościoła. Jest także do nabycia nowy numer Małego Gościa Niedzielnego oraz Wieści.
  7. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.