Ogłoszenia parafialne – 11.04.2021

II NIEDZIELA WIELKANOCNA – MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

  1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na na Caritas archidiecezji. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom za pamięć o potrzebach materialnych kościoła. Serdeczne Bóg zapłać. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby parafii.
  2. Dziś, w 2 Niedzielę Wielkanocną, oddajemy cześć Miłosierdziu Bożemu. O godzinie 15.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. W poniedziałek w godzinach od 17.00-18.00 w Domu Parafialnym czynna będzie poradnia życia rodzinnego.
  4. Nauka chrzcielna odbędzie się w sobotę o godzinie 16.00 w kościele.
  5. W związku z zaistniałą sytuacją zachęcamy do życzliwej troski o siebie nawzajem, o osoby starsze, samotne, sąsiadów będących w potrzebie. Równie serdecznie zachęcamy do troski o nasz rodzime sklepy, firmy i punkty gastronomiczne.
  6. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego – bieżący numer jest wyłożony na stoliku z tyłu kościoła. Jest także do nabycia nowy numer Małego Gościa Niedzielnego oraz Wieści.
  7. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.