Ogłoszenia parafialne – 10.06.2018

 X NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na Wydział Teologiczny UŚ. Bóg zapłać za ofiary.
  2. Dziś o 15.00 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. Nauka chrzcielna (o ile będą zgłoszenia) odbędzie się w sobotę o godzinie 16.00 w kościele.
  4. Serdecznie zapraszam do wspólnej zabawy na naszym Festynie Parafialnym. Tym razem bawimy się w sobotę 23 czerwca. W programie tradycyjnie zabawy dla dzieci, konkursy z nagrodami, występy grup parafialnych, a także koncert zespołu BRACIA.PL oraz Orkiestry Rozrywkowej. Rodzinna zabawa pod koniec czerwca na stałe wpisała się w harmonogram parafialnych wydarzeń. Cieszę się, że tak licznie uczestniczycie w tym wydarzeniu. Dziękuję Wam za obecności i ponownie zapraszam. Początek o godz. 17.30. Wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie tego wydarzenia dziękuję. Słowa wdzięczności kieruję także do przedsiębiorców wspierających tą inicjatywę.
  5. Kolekta przyszłej niedzieli będzie kolektą specjalną przeznaczoną na wykonanie witraży do naszego kościoła.
  6. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.
  7. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego.