Ogłoszenia parafialne – 10.01.2021

NIEDZIELA ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

  1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby parafii. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom za pamięć o potrzebach materialnych kościoła. Serdeczne Bóg zapłać. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie potrzeby archidiecezji.
  2. O godzinie 15.00 nieszpory kolędowe. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. Dziś obchodzimy święto Chrztu Pańskiego. Jest ono wspomnieniem chrztu Jezusa w Jordanie oraz zapowiedzią ustanowienia chrztu chrześcijańskiego.
  4. Nauka chrzcielna (o ile będą zgłoszenia) odbędzie się w sobotę o godzinie 16.00 w kościele.
  5. W związku z zaistniałą sytuacją zachęcamy do życzliwej troski o siebie nawzajem, o osoby starsze, samotne, sąsiadów będących w potrzebie. Równie serdecznie zachęcamy do troski o nasze rodzime sklepy, firmy i punkty gastronomiczne.
  6. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego – bieżący numer jest wyłożony na stoliku z tyłu kościoła. Jest także do nabycia nowy numer Małego Gościa Niedzielnego oraz Wieści.
  7. Pragnę serdecznie podziękować wszystkim parafianom, którzy pomimo tego, że w tym roku nie możemy przeprowadzić duszpasterskich odwiedzin kolędowych, idąc za głosem tradycji, złożyli ofiarę kolędową na parafię.
  8. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.