Ogłoszenia parafialne – 08.01.2017

NIEDZIELA ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

• Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na Potrzeby Archidiecezji. Bóg zapłać za ofiary.
  • Dziś obchodzimy Święto Chrztu Pańskiego. Jest ono wspomnieniem chrztu Jezusa w Jordanie oraz zapowiedzią ustanowienia chrztu chrześcijańskiego.
  • Serdecznie zapraszam na Koncert Świąteczno-Noworoczny, który odbędzie się o godzinie 16.30 w naszej świątyni. Polskie i zagraniczne kolędy oraz przeboje kojarzone ze Świętami Bożego Narodzenia wykona zespół „Happy Folk” i Orkiestra Rozrywkowa Gminy Mszana. Współorganizatorem tego wydarzenia jest Prezydent Miasta Anna Hetman.
  • W poniedziałek godzinach od 17.00-18.00 w Domu Parafialnym czynna będzie poradnia życia rodzinnego.
  • W środę o godz. 18.00 w salce domu Parafialnego spotkanie młodzieży w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania.
  • Nauka chrzcielna odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 16.00 w kościele (o ile będą zgłoszenia)
  • Kolekta przyszłej niedzieli będzie kolektą specjalną przeznaczoną na wykonanie witraży do naszego kościoła.
  • W przyszłą niedzielę o godzinie 16.30 odbędzie się w naszym kościele koncert chórów z okazji 20- lecia istnienia naszego chóru parafialnego Belcanto. Serdecznie zapraszam.
  • W wieściach i na stronie internetowej dostępna jest statystyka parafialna za rok 2016.
  • Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego.
  • Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.
  • Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego.